Indykpol AZS Olsztyn PGE Skra Belchatow

 

Plus Liga mężczyzn wkracza w decydującą fazę. 27 seria gier może wiele wyjaśnić jeżeli idzie o sytuacje w górze tabeli. Pewnym liderem jest zespół ZAKSA Kędzierzyn Koźle, który także nieźle spisuje się w Lidze Mistrzów. Za ich plecami za to walka idzie na ostro. Cztery zespoły dzieli raptem 5 punktów więc sytuacja może jeszcze wywrócić się do góry nogami. Asseco Resovia przoduje tej stawce w grupie pościgowej za ZAKSĄ, ale w pobliżu są Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel i Indykpol AZS Olsztyn. W sobotnie popołudnie dojdzie do bezpośredniego starcia dwóch z czterech tych ekip.

 

Sobota w Plus Lidze – Zakłady Bukmacherskie STS

Jednak pojedynek w Olsztynie to nie jedyny mecz rozgrywanych w sobotę. Na rozkładzie mamy sześć gier ogólnie. Wielkim faworytem meczu jest Resovia. Jednak na postawieniu na Rzeszowian nie da się zbytnio wzbogacić bo kursy mało zachęcający. Dużo więcej zarobić można odwiedzając bukmachera STS i szukając niespodzianki i wygranej w Olsztynie gospodarzy, nie jest to wcale zdarzenie niemożliwe. Oto cała sobotnia oferta przygotowana przez firmę bukmacherską STS:

 

Sobota w Plus Lidze Zaklady Bukmacherskie STS

 

Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów

Dla Olsztyna mecz ze Skrą zdecyduje o co będą rywalizować do końca sezonu, wygrana pozwoli uwierzyć i walczyć do końca o medale co wydawać się może największą niespodzianką sezonu, bo przed sezonem Olsztyn raczej nie był stawiany w gronie zespołów mogących wojować z najlepszymi.

Skra ma atuty w postaci chociażby Mariusza Wlazłego, który jest w świetnej formie i w ostatnim meczu głównie przyczynił się do wygranej z zespołem z Bydgoszczy. Gospodarze liczą na licznie zgromadzoną publiczność jaka wypełni halę Urania. Jednak historia niezbyt sprzyja gospodarzom. Ostatnie 7 meczów we własnej hali Olsztyn przegrał ze Skrą i to w zasadzie bez walki. Czy tym razem także Skra tryumfuje? Wszystko na to wskazuje.