hiszpania chorwacja

 

W zacnym gronie ćwierćfinalistów MŚ w piłce ręcznej na próżno szukać reprezentacji Polski. Ekipa prowadzona przez Talanta Dujszebajewa przepadła z kretesem w fazie grupowej. Jej ostatnim spotkaniem był mecz o 17 miejsce z Argentyną. Nie takie były cele naszej kadry, która jednak do Francji poleciała po naukę i bez wielu kluczowych graczy. Wynik rozczarowuje. Na placu boku zostało osiem najlepszych zespołów globu, które między sobą rozstrzygną walkę o medale. Sensacyjnie już w 1/8 finału odpadły dwie potęgi światowe, Niemcy i Dania. Dokładając do tego słaby turniej Polski wychodzi, że hierarchia w męskiej piłce ręcznej powoli się zmienia. Wtorek będzie dniem, w trakcie którego rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe.

 

Zakłady Bukmacherskie – Legalna Firma STS

Szczegółowy plan gier, oraz oferta kursowa z firmy bukmacherskiej STS prezentuje się następująco:

 

pilka reczna mistrzostwa swiata sts

 

Hiszpania – Chorwacja

Najciekawiej zapowiadającym się pojedynkiem jest rywalizacja Hiszpanów z Chorwatami. Wielokrotni medaliści ostatnich imprez zmierzą się ze sobą. Obie drużyny miały kłopot z awansem do tej fazy. Hiszpania dopiero w końcówce wydarła wygraną z rąk Brazylii, a Chorwaci długo męczyli się z Egiptem. Bezpośredni mecz musi być emocjonujący. Po obu stronach barykady wiele światowych gwiazd piłki ręcznej. Faworytem zdaniem bukmacherów Hiszpania, która jest wicemistrzem Europy aktualnym. Hiszpanie wygrali także dwa ostatnie bezpośrednie mecze z Chorawcją. Jak będzie tym razem?

 

pilka reczna mistrzostwa swiataFoto: beinsports.com

Francja – Szwecja

Francuzi to zdecydowani faworyci imprezy. Los skojarzył ich w tej rundzie z zawsze niewygodnymi Szwedami. Zespół ze Skandynawii to nieprzyjemny rywal, zawsze ostro walczący. Francja jednak występująca w roli gospodarza jest zdecydowanym faworytem, tak uważają bukmacherzy, którzy wystawili na ten mecz kurs 1,30. Francuzi do meczu przystąpią bez kontuzjowanego Luki Karabatica. Szwecja pokonała Danię, czy więc ogra też Francję? Wszystko jest możliwe.

 

Zobacz również:

Legalne Firmy Bukmacherskie w Polsce