rooney

 

Od kilku lat eliminacyjne kolejki do najważniejszych turniejów rozgrywane są w kilka dni. Powoduje to, że kibice mogą śledzić poczynania nie tylko swojej reprezentacji. Da się popatrzeć na piłkę na najwyższym poziomie. Podczas gdy Biało-czerwoni będą podbijali Bukareszt w całej Europie dojdzie do kilku ważnych spotkań. Przede wszystkim dwa inne rzucają się dziś w oczy. Pierwszy na Wembley, gdzie dojdzie do bitwy o Wielką Brytanie. Anglicy zmierzą się ze Szkotami. Drugi mecz to starcie Francuzów ze Szwedami. Nudy w obu pojedynkach być nie powinno.

 

Zakłady Bukmacherskie Milenium – Legalne w Polsce

Oto jak prezentuje się oferta piątkowych spotkań według rozpiski kursowej Zakładów Bukmacherskich Milenium.

 

eliminacje listopad

 

Anglia – Szkocja

Anglicy od wielu, wielu lat marzą o jakimś sukcesie swojej reprezentacji. Czasy Hodgsona do zapomnienia, krótki epizod Allardyce’a to hańba całej brytyjskiej piłki. Teraz za sterami reprezentacji Synów Albionu zasiada Gareth Southgate. Potencjał kadrowy przemawia za Anglikami. Szkoci mogą o takich graczach jedynie obecnie pomarzyć. Co by się jednak nie działo to zawsze n świeczniku będzie Wayne Rooney. Kapitan reprezentacji gra przez ostatnie miesiące fatalnie, a mimo to nadal pozostaje kapitanem reprezentacji. Anglia – Szkocja to najstarsza futbolowa rywalizacja, czy Anglicy wygrają na Wembley?

 

antoine griezmann paul pogbaFoto: tvp.pl

Francja – Szwecja

Szwedzi już bez Zlatana Ibrahimovica spróbują zdobyć Francję. Podczas Euro 2016 im się to nie udało. Odpadli już w fazie grupowej. Ale eliminacje do Mundialu w Rosji rozpoczęli dobrze od 2 wygranych i remisu. Francuzi co ciekawe mają taki sam bilans jak Szwedzi, nawet ten bramkowy. Oba zespoły 5:1 w bramkach. Francja jest faworytem co pokazują także kursy.