radwanska wta

 

Trzy miejsca w ½ obsadzone

Turniej mistrzostw WTA wkracza w decydującą fazę. Po czwartkowych meczach została nam do wyjaśnienia jedna nie wiadoma jeżeli chodzi o zestaw zawodniczek biorących udział w półfinałach turnieju rozgrywanego na kortach w Singapurze. W czwartek Angelika Kerber wygrała z Madison Keys w dwóch setach 6:3 6:3 oraz Dominika Cibulkowa nie dała szans Simonie Halep wygrywając także w dwóch setach 6:3 7:6. Liderka światowego rankingu WTA Angelika Kerber wygrała trzy swoje mecze i bezsprzecznie zajęła 1 miejsce w grupie. O drugie walka trwała zacięta. Każda z tenisistek ma na koncie po jednej wygranej. Awans do ½ wywalczyła Dominika Cibulkova, która może pochwalić się najlepszym bilansem setów.

 

PliskovaFoto: livetennis.com

Radwańska – Pliskova

W drugiej grupie pewne jest już, że do półfinałów awansowała Rosjanka Swietłana Kuzniecowa, która po wygranych spotkaniach z Agnieszką Radwańską i Karoliną Pliskovą może spać spokojnie i jej mecz z Garbine Muguruzą to tylko kwestia drugorzędna. Spotkanie o być albo nie być stoczą natomiast Radwańską z Pliskovą. Stawka meczu ogromna. Obie zawodniczki rywalizowały ze sobą sześciokrotnie w dotychczasowej karierze. Co ciekawe wszystkie mecze padły łupek Agnieszki Radwańskiej więc bilans tych starć wynosi 6-0. Czeszka to numer 5 światowego rankingu. Polka plasuje się na pozycji numer 3.

 

Internetowe Legalne Zakłady Sportowe

Mecz Radwańskiej z Pliskovą to pojedynek numer dwa w piątek. Oto jak prezentuje się oferta kursowa zaproponowana przez zakłady bukmacherskie Milenium:

 

radwanska milenium

 

Kursy faworyzują Radwańską. Oddsmakerzy zapewne wzięli pod uwagę zarówno pojedynki h2h, a także doświadczenie Polki, która przypomnijmy, że jest obrończynią tytułu z roku poprzedniego. Czy Radwańska tym razem także zostanie najlepsza w całym turnieju? Najpierw trzeba wygrać z Pliskovą…