FAME MMA

 

Zakłady bukmacherskie LV BET sponsorem Gali FAME MMA, która odbędzie się 30 czerwca 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Jako jedyny bukmacher w Polsce LV BET posiada kursy na to wydarzenie!

 

Zarejestruj się już teraz i obstawiaj u legalnego bukmachera LVbet. Odbierz również największy na rynku bonus powitalny!

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

FAME MMA to pierwsza w Polsce gala freak fight, w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji! Jest to długo wyczekiwane widowisko, które dostarczy Państwu niesamowitych emocji!

Na gali zobaczymy między innymi starcie Michała “Boxdela” Barona z Jakubem “Guzikem” Szymańskim, konfrontację Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego z Adrianem Polakiem i wiele innych emocjonujących pojedynków.

Galę poprowadzi Chwytak, a skomentują Trybson, Mahonek i AdamZ. Na loży szyderców zasiądzie Xayoo, Isamu, The Nitrozyniak.

Zobaczymy również występy takich gwiazd jak Malik Montana, Letni Chamski Podryw, Merghani i Nicki Queen.

Monica Miller, Monika Esmeralda Godlewska i Anna “Mała” Aleksandrzak w roli ring girls znacząco podniosą temperaturę na trybunach. Swoją obecność na gali potwierdziło już 20 youtuberow z youtubowej topki.

Po gali odbędzie się afterparty w koszalińskim klubie Kosmos - start od godziny 00:00.

Wielka bitwa już 30 czerwca na FAME MMA w koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, start o godzinie 20:00!