liga europy uefa 

Rozgrywki Ligi Mistrzów we wtorek i środę zrobiły po prostu niesamowite wrażenie. Jeżeli ktoś do tej pory nie śledził piłki, to po wydarzeniach z Rzymu musi stać się jej wielkim fanem. Tak wielkich wrażeń nie było dawno, ciarki na ciele, pasja na trybunach, wielcy piłkarze, wspaniała oprawa, remontada i wpisanie się na kartach historii na zawsze. Ufff, mnóstwo powodów by zacząć się jarać futbolem. Niech takie mecze będą wyznacznikiem kolejnych dni. W czwartek kolejny powód by zasiąść przed telewizorem i emocjonować się wydarzeniami na europejskich boiskach. Odbędą się ćwierćfinały w ramach Ligi Europy. Totolotek raczy nas promocją gram grubo bez podatku, czyli przy postawieniu minimalnie stawki 100 zł oraz kursie @2,00 możemy uniknąć płacenia podatku. To dobra opcja, a meczów jest sporo. Spójrzmy na rozkład gier.

 Rewanze w cwiercfinalach Ligi Europy

 

Kto awansuje?

Po pierwszych meczach odpowiedzi w niektórych parach są bardzo jasne. Np. mecz w Moskwie wydaje się jedynie dopełnieniem formalności. Kanonierzy jadą przypieczętować awans. Rozegrawszy genialny pierwszy mecz i zakończony wynikiem 4:1 na Emirates Stadium ciężko oczekiwać w nagły obrót spraw. Ramsey oraz Lacazette pokazali wspaniałą jakość przed tygodniem i dziś nie dadzą się zaskoczyć.

Lazio z Salzburgiem stworzyli najbardziej barwny mecz spośród wszystkich. Grad goli, efektownych zagrań. Niby wynik 4:2 dla Lazio, ale austriacki hegemon ostatnich lat liczy, że odwróci losy rywalizacji. Potencjał ofensywny spory. Lazio przed sobą ma też bardzo ważne spotkanie ligowe, derby z Romą o kwalifikacje do LM na przyszły sezon. Wyjazd do Salzburga więc będzie powodował pewne rotacje. Ale ostatecznie Lazio awansuje.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Sporting przegrał w Madrycie, u siebie na Jose Alvalade stać ich na wygraną, ale Atletico to zespół pucharowy, pokazywali to w Lidze Mistrzów. Taktyczna perfekcja, a Griezmann w gazie więc trudno oczekiwać na niespodziankę. Atletico pewny awans.

Najciekawiej powinno być w meczu Marsylii z Lipskiem. Tutaj wynik 1:0 dla Lipska z pierwszego meczu pozostawia sprawę otwartą w kwestii awansu. Na Stade Velodrome przyjdzie komplet widzów chętnych dopingować OM. Payet, Gameiro, Thauvin to świetni piłkarze. Sezon Marsylia ma niezwykle udany, ewentualny awans do ½ finału będzie świetnym rezultatem. Naszym zdaniem OM u siebie wygra, pytanie czy da to awans? Bo każdy gol Lipska stawia ich pod ścianą.