radwanska

 

Trzecia runda okazała się nie do przejścia dla Jerzego Janowicza. Na Wimbledonie nasza nadzieja w turnieju męskim przegrała z Francuzem Benoit Paire w trzech setach 2:6 6:7 3:6. Kluczowym momentem meczu był set numer dwa i przegrany tie break w czasie którego Janowicz był zbyt mocno poirytowany i nie potrafił znaleźć recepty na grane skróty przez Paire. A Francuz spokojnie punktował tym elementem z zabójczą skutecznością. Paire po raz pierwszy dotarł do czwartej rundy na Wimbledonie. Jego najlepszym wynikiem w Wielkim Szlemie jest 1/8 finału, ale miało to miejsce na kortach US Open. Polską jedyną nadzieją na awans do 1/8 finału pozostała teraz Agnieszka Radwańska, której mecz odbędzie się w sobotę.

 

2 forBet Baner

 

Zakłady Bukmacherskie: TOTOLOTEK S.A.

Po odpadnięciu Janowicza wszystkie oczy kierujemy na turniej kobiet. W sobotę do gry wchodzi Agnieszka Radwańska, która zdaniem bukmachera Totolotek S.A. nie jest faworytką w meczu z Bacsinszky. Oto plan gier na sobotę i zestaw kursów:

 Zaklady Bukmacherskie TOTOLOTEK

 

Agnieszka Radwańska – Timea Bacsinszky

Bacsinszky to turniejowa 19, bo z tym numerem jest rozstawiona. Jest to w teorii najlepsza rywalka jaka jest na drodze Polki w drodze po kolejne wygrane. Obie zawodniczki miały okazję mierzyć się ze sobą dwukrotnie i oba ta mecze przegrała Radwańska. Ostatni w Miami w 2016 roku. Co łączy obie zawodniczki to data urodzenia, a raczej rocznik. Bo obie urodziły się w 1989 roku, zatem nie można mówić tutaj o przewadze doświadczenia czy młodości. Bacsinszky w drodze do tego etapu turnieju pokonała już Puig i Kucova. Radwańska jak dobrze wiemy wyeliminowała Jelenę Janković i Christinę McHale.

Faworytką spotkania jest Bacsinszky. Forma Radwańskiej to wciąż niewiadoma i jedna wielka zagadka. Bukmacherzy więc ostrożnie wystawili kursy na Polkę mimo iż ta jest wyżej w rankingu WTA.