LV BET z prestizowa nagroda na iGB Affilaite Awards

 

LV BET Zakłady Bukmacherskie otrzymał tytuł najlepszego nieanglojęzycznego programu afiliacyjnego w ramach iGB Affiliate Awards 2018. Polski bukmacher został zauważony i doceniony na forum europejskim pokonując wiele innych prestiżowych marek ze świata zakładów sportowych.

IGB Affiliate Awards to coroczne rozdanie nagród odbywające się podczas London Affiliate Conference, największego wydarzenia pozwalającego na zgromadzenie w jednym miejscu afiliatów, menedżerów afiliacyjnych, przedstawicieli operatorów i prelegentów ze świata zakładów wzajemnych. Statuetki dla najlepszych przyznawane są za dokonania w ostatnich 12 miesiącach wpływające na utrzymanie i rozwój pozycji rynkowej oraz innowacyjne działania wyróżniające poszczególne podmioty na tle konkurencji.

LV BET Zakłady Bukmacherskie został uznany za najlepszy nieanglojęzyczny program afiliacyjny w branży zakładów sportowych pokonując m.in. takie podmioty jak bwin.party, Kindred Group, czy Mr Green. Pełna lista zwycięzców nagród znajduje się w tym miejscu.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim, oparta na świeżych pomysłach i tworzona z pasją do sportu. Firma angażuje się w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock czy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także serwis internetowy Łączy Nas Pasja. Od listopada ubiegłego roku firma jest również Oficjalnym Partnerem PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet.