fortuna lokal

 

Fortuna Oficjalnym Sponsorem I Ligi Piłkarskiej

Zakłady Bukmacherskie Fortuna niebawem podpiszą umowę sponsorską, dzięki której od marca tego roku, uzyskają status Oficjalnego Sponsora I Ligi Piłkarskiej. Natomiast miano Sponsora Tytularnego przypadnie firmie Nice Polska.

Od dłuższego czasu trwały negocjacje pomiędzy przedstawicielami I ligi oraz reprezentantami firmy bukmacherskiej. Informację o współpracy pomiędzy Fortuną a I ligą podał dzisiaj z rana Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego. Potwierdzenie w sieci pojawiło się na profilu Twitter-a Biznes & Sport.

tweeter biznes sport

 

Fortuna przejmuje Hattrick Sports Group

Ponadto Fortuna Entertainment Group notowana m.in. na warszawskiej giełdzie, poinformowała w oficjalnym komunikacie o zamiarze przejęcia 100 proc. akcji konkurenta jakim jest Hattrick Sports Group Ltd. za maks. 135 mln euro.

Hattrick Sports Group to firma z siedzibą w Irlandii, która jest właścicielem zakładów bukmacherskich Casa Pariurilor w Rumunii, PSK w Chorwacji i współwłaścicielem hiszpańskiej spółki Luckia.

- Przejęcie Hattrick Sports Group jest kluczowym krokiem na drodze Fortuny do tego, by stała się numerem jeden wśród firm oferujących gry hazardowe w południowo-wschodniej Europie. To także potwierdzenie naszej strategii tworzenia wartości - powiedział cytowany w komunikacie Per Widerström, dyrektor generalny Fortuna Entertainment Group.

Transakcja nie została jeszcze sfinalizowana, ponieważ niezbędne są jeszcze zgody rumuńskich organów regulacyjnych oraz decyzja akcjonariuszy samej Fortuny. Zdaniem spółki zakup jest możliwy jeszcze w pierwszej połowie tego roku.