ComeOn

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 28 czerwca firma bukmacherska Cherry Online Polska Sp. z o.o. uzyskała koncesję na świadczenie zakładów bukmacherskich przez sieć Internet. Bukmacher ten starał się o uzyskanie licencji przez ponad 6 miesięcy, spełniając wszystkie wymagania wynikające z zapisów ustawy o grach hazardowych. Uzyskała ona zezwolenie nr PS4.6831.26.2017.

 

Właścicielem większościowym firmy jest Cherry AB ze Szwecji, założona w 1963 roku. Spółka jest w posiadaniu min. taki marek jak: ComeOn, Cherrycasino oraz udziałowcem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB i wielu innych. Cherry AB działa jako firma związana z biznesem gier. Firma oferuje gry online, technologię gier, marketing oparty na wydajności, tworzenie gier i usługi kasyn restauracyjnych. Spółka obsługuje klientów na rynku europejskim i jest notowana na giełdzie.

 

Cherry logo

 

W najbliższym czasie zapewne przekonamy się, kiedy dokładnie firma rozpocznie świadczenie legalnych usług bukmacherskich w obrębie polskiej przestrzeni prawnej. Liczymy na to, że Cherry w głównej mierze skupi się na oferowaniu zakładów bukmacherskich za pośrednictwem znanej i sprawdzonej marki CameOn. O wszystkich newsach będziemy Państwa na bieżąco informować.