Typowanie MMA

 

Na jakim sporcie znamy się najlepiej? Polacy coraz chętniej typują wyniki

Coraz lepiej bawimy się oglądając sportowe wydarzenia i typując ich rozstrzygnięcia, a wszystko za pośrednictwem polskiej aplikacji mobilnej, dzięki której możemy robić to bez wykorzystania pieniędzy. Aplikacja NOINN od marca zgromadziła kilkunastotysięczną społeczność aktywnych użytkowników, którzy jak pokazują dane udostępnione przez jej twórców, ze wszystkich sportów dostępnych w aplikacji, najlepiej znają się na siatkówce.

 

Typowanie siatkowka

 

Do tej pory w aplikacji pojawiły się trzy dyscypliny: piłka nożna, która w Polsce cieszy się największą popularnością, uwielbiana przez Polaków siatkówka, która dzięki sukcesom reprezentacji stale zyskuje nowe rzesze fanów oraz zyskujące popularność MMA. Użytkownicy NOINN mają możliwość typowania rozstrzygnięć w tych sportach zarówno w ogólnodostępnych ligach publicznych, jak i w gronie znajomych.

 

Polska liga najbardziej zaskakująca

Przełom lipca i sierpnia to prawdziwe piłkarskie święto. Powrót rozgrywek ligowych oznacza, że Polacy na nowo rozpoczną zabawę w obstawianie wyników meczów. Jedną z pierwszych lig, które już rozpoczęły sezon 2019/20, jest najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce, na którym – jak się okazuje – znamy się najsłabiej ze wszystkich europejskich lig. W poprzednim sezonie użytkownicy NOINN poprawnie wytypowali rozstrzygnięcia (zwycięstwo wybranej drużyny albo remis) w przypadku jedynie 37% wszystkich meczów.

 

Typowanie Premier League

 

Co ciekawe, w przypadku pierwszej kolejki sezonu 2019/20, rozstrzygnięcia poprawnie wytypowało 52% użytkowników, ale tylko 8% przewidziało, jakim dokładnie wynikiem zakończą się spotkania inaugurujące rozgrywki.