forBET 20 PLN bez Depozytu

>>>Rejestracja w forBET<<<

 

 

FreeBet 20 PLN za rejestrację

Dodatkowo otrzymujemy 20 PLN zupełnie za darmo, za samą rejestrację. A jego obrót wygląda następująco: jednokrotnie po minimalnym kursie 2.00.

Tym samym w porównaniu do konkurencji bonus nie jest zbyt atrakcyjny. Jednak, jako nowość na polskim rynku musimy dać szansę na rozwój.

 

Warunki i zasady

1.    Oferta jest ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
2.    forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych kont do udziału w promocjach.
3.    Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
4.    forBET pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
5.    Z oferty promocyjnej gracz może skorzystać tylko jeden raz (chyba, że regulamin stanowi inaczej).
6.    Użytkownik otrzymuje bonus w wysokości 20 PLN za swoją pierwszą rejestrację na stronie – kolejne zakładane konta przez tego samego gracza zostaną wyłączone z promocji.
7.    Bonus w ramach promocji darmowy zakład 20 PLN są dostępne na koncie gracza 30 dni od daty ich przyznania.
8.    W przypadku pozostania na saldzie bonusowym środków poniżej 1 PLN, środki zostaną wyzerowane (bonus zostaje uznany za zamknięty).
9.    Bonus 20 PLN należy wykorzystać po kursie minimalnym 2,00 z warunkiem dokonania 4 krotnego obrotu.
10.    Kwota posiadanego bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie lub przeniesieniu na saldo główne.
11.    Bonus po spełnieniu wymogów obrotu zostaje w całości przypisany do salda głównego.
12.    Udział w promocji nie wymaga złożenia dodatkowego oświadczenia przez Klienta.
13.    Zawarcie przez Klienta pierwszego zakładu z salda bonusowego jest równoznaczne z przystąpieniem do promocji i akceptacją warunków niniejszego regulaminu.
14.    Uczestnikowi promocji nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.
15.    Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora.