Ekstra kasa

 

STAWIAJ BEZ PODATKU!

 

​Przez cały piątek, sobotę i niedzielę za zakłady kombi z minimum 3 selekcjami i kursem całkowitym kuponu minimum 2.50 NIE PŁACISZ PODATKU. Bierzemy to na siebie!

Promocja obejmuje całą ofertę zakładów sportowych, obowiązuje zarówno na stronie lvbet.pl, w aplikacji LV BET oraz wersji mobilnej.

Podatek bierzemy na siebie. Dodajemy do wszystkich wygranych +14%.

Baw się dobrze!

 

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na LVBET.pl z wartości 0,88 do 1,00 lub wyższej, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

https://lvbet.pl/pl/promocje/ekstrakasa

 

 

REGULAMIN PROMOCJI

  1. Czas trwania promocji: 5.06.2020 0:00 - 7.06.2020 23:59.
  2. Promocja dotyczy zakładów postawionych za pomocą strony lvbet.pl, wersji mobilnej, aplikacji LV BET oraz w punktach stacjonarnych.
  3. Promocja dotyczy wszystkich dyscyplin dostępnych w ofercie sportowej LV BET. Obejmuje zakłady przedmeczowe oraz postawione “na żywo”. W promocji nie biorą udziału zakłady z oferty sportów wirtualnych.
  4. Zakład kwalifikujący się do promocji to kupon kombi z minimum trzema (3) selekcjami oraz z całkowitym kursem kuponu minimum 2.50. Po spełnieniu tych wymagań typowy wskaźnik opisany w pkt. 5 wynosił będzie 1,00.
  5. Stawiając kwalifikujący się do promocji zakład na wydarzenia z oferty sportowej w czasie trwania promocji odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,00 - przykładowo, stawiając zakład za 100 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 100 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.50, to jego wygrana wyniesie 250 PLN. Dzięki zmianie wskaźnika wygrana będzie wyższa o 13,63%.
  6. Bez względu na zastosowany wskaźnik, LV BET płaci podatek w wysokości 12% od każdego zakładu.
  7. Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.
  8. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
  9. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.