Bonus 100 PLN na Sporty Wirtualne od LVBET

 

Bonus 100 PLN na Sporty Wirtualne!

 

  • Sprawdź naszą ofertę sportów wirtualnych i odbierz bonus do wykorzystania na swoje ulubione dyscypliny!
  • Dokonaj depozytu na swoje konto i odbierz dodatkowo 100 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych!
  • Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne! Wirtualne sporty, prawdziwe emocje i wygrane co kilka minut!
  • Bonus będzie dostępny na Twoim koncie do 13.01.2019 do godziny 23:59.
  • Przy wpłacie 200 PLN otrzymasz bonus 100 PLN.

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

REGULAMIN PROMOCJI

1. Czas trwania promocji: 8.01.2019 15:00 - 13.01.2019 23:59.

2. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

3. Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).

4. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

5. Oferta bonusowa jest ważna do 13.01.2019 23:59. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.

6. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.

7. Wysokość bonusu to 50% od depozytu maksymalnie do 100 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 11 jako (Y).

8. Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.

9. Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to bonus na sporty wirtualne zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany.

10. Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.

11. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.

12. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.

13. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.

14. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.

15. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu bonusem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.

16. W przypadku wykorzystania bonusu oraz nie spełnienia wymaganego obrotu, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.

17. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

18. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.