LV BET FAME3

 

Obstawiaj Fame MMA 3 u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali.

Bukmacher LVBET posiada kursy na wszystkie walki, które będą toczyć się na gali Fame MMA 3. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, która pozwoli Ci obstawić najlepszą galę Youtuberów w Polsce!

 

Jak obstawić galę fame mma?

To bardzo proste! Wystarczy założyć konto u legalnego bukmachera LVBET i obstawić interesujące walki. Bukmacher LVBET udostępnia walki Fame MMA w kategorii MMA/KICK BOXING. Po zarejestrowaniu konta wystarczy zasilić je odpowiednią kwotą i zacząć obstawianie FAME MMA!

1. ZAREJESTRUJ KONTO

2. DOKONAJ WPŁATY

3. OBSTAWIAJ

 

1 LV BET Baner

>>>Rejestracja w LV BET<<<

 

Czym jest gala fame mma?

Co to jest freak fight?

Walki typu „Freak Fight” to przyjęte w ostatnim czasie określenie dla walk celebrytów i osób niezwiązanych ze sportami walk na co dzień. W ramach coraz to większego zainteresowania publiczności, walki tego typu pojawiają się na coraz to większych galach sportów walk. Głównym założeniem walk „Freak Fight” jest przyciągnięcie uwagi jak największej ilości osób. Nie jest to trudne, albowiem nazwiska widniejące na kartach walk są związane z popularnymi osobami z różnych dziedzin showbiznesu.

Kiedy Fame MMA 3?

Gala Fame MMA 3 pojawi się już 30 marca, 2019 roku. Tym razem gala zagości w hali Atlas Arena w Łodzi, co w opinii jej twórców zgromadzi rekordową ilość osób oglądających walki na żywo. Fame MMA 3 będzie także dostępne w formie PPV dla wszystkich zainteresowanych oglądaniem on-line. Gala która odbędzie się 30 marca, 2019 roku uznawana jest za największą z dotychczasowych inwestycji w markę.

Transmisja Fame MMA 3

Transmisja Fame MMA 3 będzie możliwa przy pomocy znanego już sytemu PPV. Jest on dostępny po uiszczeniu atrakcyjnej kwoty 19,99zł. Dostęp do PPV można wykupić w dowolnym momencie. Transmisja PPV rozpocznie się już 30 marca, 2019 roku.

 

 

Karta walk na Fame MMA

  • Szymon„Isamu” Kasprzyk vs Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Monika "Esmeralda" Godlewska

  • Dawid Malczyński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik

  • Piotr „Bonus BGC” Witczak vs Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień

  • Filip „Filipek” Marcinek vs Patryk „Ryba” Karaś

  • Dawid „Ambro” Ambroziak vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

  • Krystian „Krycha” Wilczak vs Bartosz „Ruby” Brzeziński

  • Łukasz „Boy Flash” Langowski vs Marcin „Mnich Terminator” Wójcik

  • Kamil Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

 

https://lvbet.pl/pl/zaklady-bukmacherskie/wybrane-sporty?leagues=23324