Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 200 PLN na Sporty Wirtualne od LV BET

200 PLN na Sporty Wirtualne od LV BET 3 lata 6 miesiąc temu #1703

  • FBuk Team
  • FBuk Team Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 388
 
Sprawdź ofertę sportów wirtualnych LVBET i odbierz bonus do wykorzystania na swoje ulubione dyscypliny!
 
  • Dokonaj depozytu na swoje konto i odbierz dodatkowo aż do 200 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych!
  • Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne! Wirtualne sporty, prawdziwe emocje i wygrane co kilka minut!
  • Bonus będzie dostępny na Twoim koncie do niedzieli 1.09.2019 do godziny 23:59.
  • Przy wpłacie przykładowo 400 PLN otrzymujesz bonus 200 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

  • lvbet.pl/pl/promocje/bonus-200-pln-na-sporty-wirtualne

REGULAMIN PROMOCJI
1.Czas trwania promocji: 27.08.2019 10:00 - 1.09.2019 23:59.
2.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
3.Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
4.Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
5.Oferta bonusowa jest ważna do 1.09.2019 23:59. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
6.Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.
7.Wysokość bonusu to 50% od depozytu maksymalnie do 200 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 11 jako (Y).
8.Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.
9.Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to bonus na sporty wirtualne zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany.
10.Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.
11.Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
12.Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.
13.LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
14.LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
15.W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu bonusem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
16.W przypadku wykorzystania bonusu oraz nie spełnienia wymaganego obrotu, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
17.Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
18.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 6 miesiąc temu przez FBuk Team.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.108 s.
Zasilane przez Forum Kunena